Stand up ve skeç komedi sahnesinin dünyaca ünlü ismi Naz Osmanoğlu üçüncü kez İstanbul Komedi Festivali’nde yer almak üzere İstanbul’a geliyor.

17 Kasım akşamı Nişantaşı Üniversitesi’nde sahne alacak olan Naz Osmanoğlu, 2009 yılındaki "Amused Moose Laugh-off" komedi yarışmasının birincisi, yine aynı yıl gerçekleştirilen "So You Think You're Funny" adlı komedi yarışmasının ikincisi olmuştur. BBC 3’te yayınlanan Live at the Electric’in yıldızı, Naz Osmanoğlu, kısa zamanda sahnedeki başarısıyla Londra komedi sahnesine etkili bir giriş yapmayı başarmış ve kısa sürede dünya çapında üne kavuşmuştur.

Solo stand-up gösteriler yapan komedyen, düzenli olarak Edinburgh Festivali'nde de sahne almaktadır. Geniş kitlelere ulaşmış edepsiz yer altı skeç üçlüsü WitTank’in üyelerinden Naz, öfkeli Anglo-Türk enerjisini stand-up ve skeç komediye yönelttiği özgün bir şova sahiptir.

Kim ne dedi?
“Her ne kadar bizler için zor olsa da, akıllarda kalması gereken bir isim. Son derece özgüvenli, çok orijinal ve çok sıkı bir performans sergiliyor.”Richard Herring

“Nükteli, kıvrak zekalı ve özgün... Bir düzine Duracell tavşanından daha fazla enerjisi var.” Steve Bennett, Chortle

“Naz çok sağlam gösteriler yapan, yüksek performanslı bir komedi makinesi.”Tommy Holgate, The Sun

BİZİ TAKİP EDİN

BİZDEN HABERDAR OL

İstanbul Komedi Festivali ve BKM projelerine dair tüm gelişmeleri önce sen öğren!